Twoja droga

in obszary

Szanowny Kliencie,

czasem świetnie wiesz, co chcesz osiągnąć wydając pieniądze na szkolenie lub inne działania rozwojowe. A czasem wiesz po prostu, że „masz problem/wyzwanie” i nie masz pojęcia, co z tym zrobić. I to jest ok. Brief „Zaprojektuj swoją drogę” stworzyłam, by pomóc Ci przyjrzeć w jakiej sytuacji się znajdujesz i co mogłoby Cię w niej wspomóc. To sposób na przygotowanie się do rozmowy z konsultantem czy trenerem.

ZAPROJEKTUJ SWOJĄ DROGĘ

Jakość zarządzania

in obszary

Daję okazję, by spojrzeć na jakość zarządzania i budowaną dzięki niej kulturę organizacyjną. Wspieram w tym obszarze zmiany, które pomagają budować sprzyjający zaangażowaniu ludzi a jednocześnie spójny z Wami sposób funkcjonowania.

Read more

Kompetencje menedżerskie

in obszary

Pomagam wzmacniać kompetencje menedżerskie w trójkącie "ludzie - procesy - wyniki". Ćwiczymy techniki realizowania podstawowych funkcji kierowniczych z naciskiem na procesy delegowania i tworzenie warunków sprzyjających zaangażowaniu pracowników. 

Read more

Kontakt z Klientami

in obszary

Podczas warsztatów i spotkań doradczych pracujemy nad budowaniem wizerunku Twojej firmy w procesie obsługi Klientów przez pracowników. Doskonalimy działania i proces przed, w trakcie i po transakcji / kontakcie.

Read more

Jakość współpracy

in obszary

Pomagam wzmacniać współdziałanie wewnątrz firmy oraz z partnerami biznesowymi. Wspieram w wypracowywaniu wspólnej wizji działania i celów, budowaniu zasad współpracy oraz uzgadnianiu sposobów utrzymania jej jakości.

Read more

Efektywność osobista

in obszary

Wspieram rozwój kompetencji interpersonalnych będących "miękką" bazą efektywności zawodowej: świadomość własnej roli, skuteczna komunikacja, komunikacja asertywna, organizacja pracy, reagowanie w sytuacjach trudnych i konfliktowych.

Read more